Swinging with Sinatra, Kraków - rekordowa sprzedaż + dodatkowy koncert


Verita Nostra

12. października Jarek Wist z zespołem jazzowym wystąpią z programem Swinging with Sinatra w Piwnicy pod Baranami - KONCERT WYPRZEDANY

Wracamy do Krakowa! Przypominamy, że już 12. października na scenie Piwnicy pod Baranami rozbrzmią ulubione szlagiery Sinatry - New York, New York, My Way, My Funny Valentine, Under My Skin - w wykonaniu Jarka Wista i zespołu jazzowego w skadzie Dawid Główczewski (sax) i Michał Salomon (piano). Informacje o koncercie na wydarzeniu: http://bit.ly/2heCVvQ Bilety: http://bit.ly/2xtLA1D. Do zobaczenia!
_____________________________
UWAGA: Koncert Swinging with Sinatra w Piwnicy pod Baranami - WYPRZEDANY!
_____________________________
Szanowni Państwo - Wasze zainteresowanie i entuzjazm przekroczyły nasze oczekiwania, ledwie zdążyliśmy poinformować o wyprzedaniu koncertu SwS, a już spieszymy z kolejnym newsem - z uwagi na liczne zapytania zdecydowaliśmy się zorganizować dodatkowy, drugi koncert Swinging with Sinatra, 12. października w Piwnicy pod Baranami Artyści wystąpią również o godz. 18:00. Szczegóły w kalendarium i na wydarzeniu: http://bit.ly/2heCVvQ Bilety: http://bit.ly/2xlU79X. Jesteście wspaniali!

POPRZEDNI / NASTĘPNY

jesteśmy na facebooku

polub nas aby być na bieżąco!