Oficjalne zamknięcie II edycji festiwalu Głosy o zmroku


Verita Nostra

7. lutego odbył się ostatni koncert w obrębie drugiej edycji festiwalu naszej agencji.

Podstawową część fesitwalu - pierwsze cztery koncerty organizowane w dawnym Urzędzie Cenzury przy ulicy Mysiej 3, zamykali swoimi niesamowitymi koncertami Mariusz Fazi Mielczarek i Jarek Wist. Ostatnim, dodatkowym w tej edycji festiwalu koncertem, był występ Maksyma Rzemińskiego z kwartetem smyczkowym, organizowany w Muzeum Kolekcj im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich). Tym samym oficjalnie zakończyliśmy II edycję festiwalu Głosy o zmroku.

Bardzo dziękujemy artystom za wspaniałe, pełne klasy i najwyższej wirtuozerii występy, za ich charyzmę i osobowości, które zgromadziły fantastyczną publiczność podczas każdego spośród pięciu wieczorów. Ogromnie dziękujemy również patronom medialnym i partnerom festiwalu: MYSIA 3, Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie, O.pl Polski Portal Kultury, Jazz Forum, Art & Business, Radio Warszawa, surfblog.pl, kulturaonline.pl, Guitar Window, Radio Hobby, studentnews.pl, Muzykoholicy, BLAGERS.co, RMF Classic (współpraca redakcyjna). Jowita Romaniuk, Ewelina Dalecka i Jakub Sidor - dziękujemy za piękne relacje foto i wideo!
Szanowni Państwo - zapraszamy do festiwalowej galerii: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1245711238779532.1073741834.661850230498972&type=3 i raz jeszcze dziękujemy, że byliście z nami! Gdyby nie Wy - nie udałoby nam się stworzyć tak wyjątkowej atmosfery.

POPRZEDNI / NASTĘPNY

jesteśmy na facebooku

polub nas aby być na bieżąco!