Jarek Wist wystąpi na Wędrownym Festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski"!


Verita Nostra

Koncert odbędzie się w sobotę 13 lipca w Amfiteatrze Parku Staromiejskiego w Sieradzu.

Jarek Wist - określany przez krytyków najlepszym wokalistą swingowym w Polsce, wystąpi w sobotę (13 lipca) w Amfiteatrze Parku Staromiejskiego w Sieradzu. Koncert odbędzie się w ramach Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski".
Jarek wystąpi z repertuarem, który ukazał się na jego debiutanckiej płycie „Swinging with Sinatra”. W towarzystwie uznanych muzyków wykona największe przeboje Franka Sinatry, m.in. będzie można usłyszeć - "Fly Me to the Moon", "Love and Marriage", "Mack the Knife", "My Way", "New York, New York".

Jarek wykona także swój autorski utwór Ciao, który zapowiada już jego kolejną płytę. Singiel CIAO muzycznie nawiązuje do twórczości takich wokalistów jak Malika Ayane, czy Caro Emerald. Akustyczna muzyka, budowana na bazie sekcji rytmicznej, której towarzyszą żywe instrumenty: trąbka, saksofon, flet i kwartet smyczkowy, a całość w bezpretensjonalnej aranżacji, daje utwór, który stał się przebojem lata.
Producentem muzycznym Ciao oraz nowego albumu Jarka jest Robert Amirian, współtwórca m.in. płyty Kari Amirian, która dała artystce nominację do nagrody Fryderyk 2013, w kategorii Debiut Roku oraz płyty Fismola uznanej za najbardziej obiecujący debiut roku.
Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, w Parku Staromiejskiem w Sieradzu, przy ul. Parkowej 1. Wstęp na wszystkie występy z Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski" jest bezpłatny.

POPRZEDNI / NASTĘPNY

jesteśmy na facebooku

polub nas aby być na bieżąco!